Antalya'da Özgün Promosyon Çalışmaları

Antalya'da Özgün Promosyon Çalışmaları

Antalya promosyon şehrinde bulunan farklı alanlardaki üreticilere, ilaç firmalarına, eğitim ve turizm kurumlarına hatta siyasi partilere yepyeni tanıtım fırsatları sunuyor. Firmamız uzun yıllardır seçimlerde, etkinlik tanıtımlarında, kampanyaların duyurulmasında çeşitli şirketlere ve kurumlara promosyon hizmetleri götürmektedir. Antalya’da bulunan birçok firmanın tanıtımını promosyon ürünleri ve reklamlarla başarılı bir şekilde yapıyoruz. Prensipli çalışanlarımız ve vizyonumuz sayesinde bizden hizmet alan herkesin yüzünü güldürmeyi başardık. Hala bizimle tanışmadıysanız en kısa zamanda iyi promosyon hizmetleriyle yüzlerini güldürmeyi vaat ediyoruz. İyi bir tanıtım firmalar arası rekabette sizin şirketinizi bir adım öne taşıyabilir.


Antalya Promosyon Ürünleri Nelerdir?

Antalya promosyon olarak birçok farklı çeşitteki ürün seçeneklerimizle her kurumun isteğine göre bir promosyon ürünü hazırlayabiliriz. Sizlere sunabileceğimiz ürünler kullanım alanlarınıza ve hitap etmek istediğiniz kitlelere göre değişkenlik göstermekle birlikte örneğin ürününüzün satış temsilcilerine ajanda, bloknot, bardak altlığı  vb. potansiyel müşterilerinize hediye etmek içinse kalem, takvim vb. ürünleri seçebilirsiniz. Ek olarak firmanızın isteğine ve zevkine göre şekillenen  daha özel hediyeler de hazırlıyoruz. Bu hediyeler nelerdir derseniz, evrak çantaları, isimlikler, masa setleri sizlere sunabileceğimiz farklı çeşitlerdeki promosyonlardan yalnızca bir kaçı.


Antalya Promosyon Hizmeti Ücretleri Nelerdir?

Antalya promosyon tanıtımda çağımızın en büyük yardımcılarından olan reklamları ayağınıza kadar getiriyor. Tabii ki büyük küçük demeden her firma kendi sloganını daha çok duyurmak ve kaliteli tanıtımlar yapmak isteyecektir. Size istediğiniz niteliklere uygun, kaliteli ürünlerden oluşan bol çeşitteki promosyon ürünleriyle doğru bir tanıtım kampanyası sağlayabiliriz.

Ürünlerimizde şirket logosu, ürün ismi ve marka ismi  gibi isteğinize özel baskılar bulunabilir. Firmamız tarafından üretilen tüm baskılar kaliteli ve uzun süre kalıcıdır. Firma logonuzu bir ömür taşımak istediğiniz bu promosyon ürünleri ne kadara üretilebilir derseniz, fiyatlar seçilen promosyon ürünü ve adedine göre değişmekle birlikte firmamız size Antalya ilindeki en uygun fiyatlarla en kaliteli promosyon ürünlerini sunuyor diyebiliriz.

Tanıtım aşamasında hizmet verdiğiniz şirketinizin  diğer firmalardan geri kalmamasını istiyorsanız uygun fiyat garantimizle ihtiyacınıza ve zevkinize göre ürünler seçerek insanlarla buluşturabilirsiniz.

Promosyon Saat

Promosyon Saat

16 Mayıs 2018
Promosyon Kalem

Promosyon Kalem

30 Kasım 2018